Case Study

Case Study

Blok case study to część poświęcona prezentacji naszej współpracy z klientami oraz partnerami. W tej zakładce znajdą Państwo konkretne przypadki sprzedaży poszczególnych maszyn jak również wykupów.

Nasze case study  podzieliliśmy na dwie kategorie:

  • Klient – czyli firmy, które kupiły od nas maszyny. Filmy te powstają na potrzeby przyszłych klientów, którzy mają wątpliwości czy zakup maszyny regenerowanej to dobry wybór, oraz zastanawiają się jaka jest specyfika naszej firmy oraz zakres prac, które wykonujemy podczas remontu maszyny. Case odnoszą się również do specyfiki pracy samego klienta, który zdecydował się na zakup maszyny regenerowanej. Dzięki tym filmom klienci mogą przekonać się, że decydując się na rozwiązanie regenerowane Homag, można dopasować je do swojego procesu produkcyjnego tak samo jak nowe urządzenie.

 

  • Partner – przykłady współpracy z firmami, którzy są naszymi partnerami w charakterze wykupów – słowem firmy, od których odkupujemy maszyny. Prezentacjami case study z naszymi partnerami chcielibyśmy pokazać rzetelność z jaką podchodzimy do każdego wykupu. Nasi partnerzy wiedzą jaki jest idealny czas na wymianę maszyny na nową, kiedy mogą uzyskać relatywnie najwyższą cenę, dzięki temu możemy wykupić maszyny, które nie są maksymalnie wyeksploatowane.

Współwłaściciel

Dawid TowarnickiWspółwłaściciel

Hubert BrejtfusWsparcie sprzedaży

Alicja Sewera-Niesyty

alicja@strefacnc.pl
+48 512 75 00 00

Dział handlowy

Daniel Wójcik

daniel@strefacnc.pl
+48 512 74 00 00

Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do Naszego Newslettera