OKLEINIARKA HOMAG OPTIMAT KAL310/11/E12 -*SPRZEDANE* - Strefa CNC
Strefa CNC » Używane maszyny Homag » OKLEINIARKA HOMAG OPTIMAT KAL310/11/E12 -*SPRZEDANE*
SPRZEDANE
OKLEINIARKA HOMAG OPTIMAT KAL310/11/E12 -*SPRZEDANE*
      Maszyna sprzedana.
      HOMAG Optimat KAL 310/11/E12. Okleiniarka wąskich płaszczyzn.
      12 mm, jako krawędzi softformingowej lub prostej w obróbce wzdłużnej i poprzecznej. Przykładnica z lewej strony.
        Zalety
      • Urządzenie transportu elementów
      • Sterowanie Power Control z PC22
      • Uniwersalny agregat frezujący
      • Część okleinująca E12 dla materiału obrzeżowego z rolki do 3 mm oraz w paskach do 12 mm
      • Osłona wygłuszająca
      • Agregat odcinający
      • Agregat frezowania wstępnego
      • Agregat frezowania dokładnego
      • Wolne miejsce dla dalszych agregatów obróbczych
      Maszyna podstawowa:
      Maszyna podstawowa:
      – korpus do umieszczenia agregatów obróbczych,
      – szyna z rolkami podtrzymująca płyty, wysuwana do ok. 800 mm,
      – kanał odciągu trocin w korpusie maszyny,
      – napęd rolki klejowej przy zatrzymanym posuwie,
      – odsunięcie stacji nakładania kleju przy zatrzymaniu posuwu,
      – uruchamianie podawania kleju w momencie obecności elementu obok rolki klejowej.
      Transport płyty:
      – łańcuch transportera o szerokości 80 mm z nakładkami gumowymi
      – precyzyjne i utwardzone powierzchnie prowadnic
      – magnetyczny hamulec łańcucha transportera.
      Docisk górny:
      – przy pomocy napędzanego od łańcucha posuwowego, zespolonego pasa klinowego,
      – motoryczne przestawianie górnego docisku,
      – pozycjonowanie ze wskaźnikiem pozycji ustawienia
      Zastosowane lakiery:
      – Homag kolor szary strukturyzowany RDS 240 80 05
      Wyposażenie elektryczne
      zasilanie 400V, 50/60 Hz