Strefa CNC > Używane maszyny Grupy Homag

Używane maszyny Grupy Homag

Magazyny automatyczne

Optymalizacja składowania płyt meblowych i formatek. Poznaj zaawansowane magazyny automatyczne HOMAG, które rewolucjonizują procesy składowania w Twojej firmie. Zapewnij sobie efektywne zarządzanie przestrzenią, szybki dostęp do materiałów i optymalizację pracy.

Zobacz więcej

Piły panelowe

Precyzja i jakość w każdym wykonanym cięciu. Piły panelowe do rozkroju płyt HOMAG i etykieciarki. Nasze maszyny oferują szybkie i dokładne cięcie materiałów drewnopochodnych, zwiększając efektywność produkcji.

Zobacz więcej

Okleiniarki

Perfekcyjne wykończenie obrzeży PCV, ABS, papier (melamina). Okleiniarki HOMAG do wąskich powierzchni zapewniają wyjątkową precyzję i niezawodność w obróbce krawędzi. Gwarantują estetyczne wykończenie i trwałość połączeń, spełniając najwyższe standardy jakości.

Zobacz więcej

Centra obróbcze CNC

Wielofunkcyjne i precyzyjne centra obróbcze CNC. HOMAG CNC to połączenie zaawansowanej technologii i niezawodności. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zapewniają precyzyjną obróbkę 3-, 4- i 5-osiową, zwiększając efektywność i jakość wytwarzanych elementów.

Zobacz więcej

Wiertarki

Wyjątkowo wydajne wiercenie. Wiertarki HOMAG to idealne rozwiązanie dla przemysłu drzewnego, oferujące niezrównaną precyzję i wydajność. Zwiększ efektywność produkcji i jakość swoich wyrobów. Dokładne i szybkie wiercenie w różnych materiałach drewnopochodnych.

Zobacz więcej

Prasy do montażu korpusów

Doskonała geometria montowanych szafek. Odkryj prasy do korpusów HOMAG, które łączą solidność wykonania z najwyższą precyzją montażu. Nasze urządzenia zapewniają szybki oraz bezbłędny montaż elementów, podnosząc jakość produkcji i optymalizując procesy.

Zobacz więcej

Pakowanie automatyczne

Automatyczne pakowanie z HOMAG. Kompleksowe rozwiązania do pakowania formatek meblowych oraz mebli. Maszyny do wycinania opakowań z kartonów, kształtowania, zamykania i sztaplowania (roboty). Ponadto linie automatycznego pakowania, które zapewniają szybki i efektywny proces pakowania.

Zobacz więcej

Szlifierki

Szlifierki szerokotaśmowe do kalibracji i wykańczania powierzchni. Zaawansowane i precyzyjne maszyny, które zapewniają perfekcyjną obróbkę powierzchni drewnianych i drewnopochodnych. Idealne do kalibrowania, szlifowania na gotowo oraz międzyoperacyjnego.

Zobacz więcej

Pozostałe maszyny i osprzęt

Zobacz co jeszcze przygotowaliśmy. W pozostałej ofercie; powroty do okleiniarek, załadunki i rozładunki oraz inne maszyny i urządzenia oraz osprzęt.

Zobacz więcej

Maszyny używane Grupy Homag

Odkryj zalety maszyn z certyfikatem STREFA SELECT od Strefa CNC

Strefa CNC oferuje wyjątkową możliwość zakupu maszyn używanych, które przeszły kompleksowy proces odnowienia, regeneracji i certyfikacji STREFA SELECT. Nasze maszyny są starannie wyselekcjonowane i odnawiane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Wszystkie naprawy wykonują profesjonaliści z branży, serwisanci. Każda maszyna z naszej oferty przechodzi przez 10 etapów, obejmujących:

  1. szczegółowe sprawdzenie historii serwisowej,
  2. dokładne czyszczenie,
  3. przegląd techniczny,
  4. selekcja – typowanie części do wymiany,
  5. wymianę wytypowanych podzespołów,
  6. personalizację, modyfikacje
  7. próby i testowanie,
  8. odbiór techniczny przez klienta,
  9. instalację oraz szkolenie.
  10. udzielenie gwarancji

Maszyny z certyfikatem STREFA SELECT od Strefa CNC zapewniają niezawodność i wydajność porównywalną z nowym urządzeniem. Należy wiedzieć, że wyjątkowo dbamy o to, aby nasze maszyny spełniały najwyższe oczekiwania Klientów i były gotowe do pracy zaraz po instalacji. Dzięki temu nasi Klienci mogą liczyć na długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie maszyn, a dodatkowo oferujemy jednomiesięczną gwarancję na wymienione części.

Dobre i pewne maszyny dla przemysłu meblarskiego

Odkryj i poznaj maszyny oraz rozwiązania od grupy Homag:

Brandt, Holzma, Friz, Ligmatech, Weeke, Bütfering, Bargstedt, Loopteq, Feedteq, Storeteq

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych maszynach z certyfikatem STREFA SELECT i przekonaj się, jak możemy wspierać rozwój Twojej firmy.

Zadzwoń: +48 512 750 000 E-mail: biuro@strefacnc.pl

Strefa CNC – jakość, na którą możesz liczyć!

Solidne i dobre maszyny do produkcji mebli i nie tylko

Jeżeli potrzebujesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat maszyn i technologii Homag lub po prostu jesteś zainteresowany nową maszyną, zobacz https://www.homag.com

 

Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do Naszego Newslettera