Strefa CNC > Używane maszyny Grupy Homag > Centra obróbcze CNC z Grupy Homag

Centra obróbcze CNC z Grupy Homag

Poznaj centra numeryczne CNC Homag

Odkryj wyjątkowo precyzyjne maszyny Weeke

Centra obróbcze CNC oferowane przez strefacnc.pl to maszyny używane najwyższej jakości. Co ważne, wszystkie maszyny z grupy Homag wyróżnia wyjątkowa precyzja, trwałość i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dzięki swojej wszechstronności i zaawansowanej technologii, są one często wybierane przez producentów mebli, fabryki, hurtownie płyt meblowych oraz zakłady stolarskie.

Zalety maszyn CNC z grupy Homag

 1. Wyjątkowa Jakość:
  • centra numeryczne Homag charakteryzuje się solidna konstrukcja. Zapewnia im to długą żywotność i niezawodność w trakcie intensywnego użytkowania.
  • zastosowane w maszynach precyzyjne komponenty gwarantują dokładną obróbkę elementów drewnianych i drewnopochodnych.
 2. Zaawansowana Technologia:
  • technologie 3-, 4- i 5-osiowej obróbki umożliwiają wykonywanie skomplikowanych zadań z najwyższą precyzją.
  • automatyzacja procesów, w tym rozkrój, frezowanie, wiercenie i obróbka 3D, zapewniają doskonałą efektywność każdej produkcji.
 3. Wszechstronność Zastosowań:
  • centra obróbcze Homag są idealne dla producentów mebli, drzwi, schodów oraz innych firm z branży drzewnej
  • dzięki szerokiemu spektrum wyposażenia, maszyny te dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wybierane przez profesjonalistów z branży drzewnej i meblarskiej

 1. Centra numeryczne dla producentów mebli:
  • faktem jest, że to właśnie wyjątkowa precyzja w trakcie obróbki i niezawodności często decydują o wyborze marki Homag. Centra obróbcze CNC oraz pozostałe maszyny z grupy Homag są idealnym wyborem dla producentów mebli, którzy wymagają najwyższej jakości obróbki.
 2. Maszyny CNC do fabryki i dla hurtowni płyt meblowych:
  • centra CNC Homag są powszechnie stosowane w fabrykach i hurtowniach oferujących usługi cięcia, oklejania i wiercenia formatek. Można je spotkać wszędzie gdzie liczy się niezawodność i stabilność procesów.
 3. Centra obróbcze do profesjonalnego zakładu stolarskiego:
  • stolarze cenią sobie maszyny Homag za ich trwałość i możliwość realizacji skomplikowanych projektów z drewna i materiałów drewnopochodnych. Zakłady stolarskie, które produkują wysokiej jakości meble na wymiar wybierają rozwiązania Homag ze względu na wyjątkową precyzję w trakcie obróbki

Kupując w Strefa CNC inwestujesz w pewne używane centra obróbcze CNC

Należy pamiętać, że maszyny oferowane przez strefacnc.pl przechodzą proces specjalistycznej regeneracji opisany dokładniej w STREFA SELECT. Dzięki czemu wybierając maszyny z naszej oferty kupujesz znacznie więcej niż tylko używaną maszynę. Co więcej, ten profesjonalny proces odnowienia maszyn zapewnia im doskonałe parametry pracy. Profesjonalny serwis i konserwacja gwarantują, że nawet używane maszyny zachowują swoją niezawodność i precyzję przez wiele lat. Faktem jest również, że każda odnowiona przez Strefa CNC maszyna naprawiana jest w oparciu o najwyższe standardy jakie reprezentuje marka Homag.

Dlaczego warto wybrać maszyny Homag?

Podsumowując, wybierz maszyny CNC Homag, zainwestuj w jakość, niezawodność i nowoczesną technologię. Kupując używane maszyny otrzymujesz nie tylko maszynę ale przede wszystkim specjalistyczn wsparcie. Należy pamiętać, że istnieje możliwość doposażenia każdej z maszyn w taki sposób aby dopasować ją do protrze  Klienta. Centra CNC Homag dzięki swojej wszechstronności i trwałości doskonale sprawdzają się w firmach działających w branży meblarskiej i stolarskiej, które poszukują najwyższej klasy urządzeń do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych. Serdecznie więc zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą maszyn używanych Homag na stronie strefacnc.pl i dołączenia do grona wielu zadowolonych Klientów.

Odwiedź również stronę oficjalną Grupy Homag i dowiedz się więcej lub po prostu zainwestuj w nową maszynę: https://www.homag.com

Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do Naszego Newslettera