Partnerzy

male

HOMAG

Grupa Homag jest światowym liderem działającym w branży produkującej maszyny do obróbki drewna. Homag posiada około 30% udziałów w światowym rynku i zatrudnia około 6500 pracowników na całym świecie. Kadra nieustannie pracuje nad nowymi rozwiązaniami w zakresie obróbki drewna. Produkcja maszyn firmy Homag ma miejsce w 14 zakładach produkcyjnych, w których powstają maszyny do produkcji mebli, a także budowy domów z drewna. Wysokorozwinięta sieć dystrybucji w ponad 100 krajach całego świata, a także opracowane przeszło 1300 patentów są świadectwem siły innowacyjności produktów powstałych pod marką Homag są świadectwem potęgi innowacyjności produktów tej grupy.

HOMAG Polska Sp. z o.o.

ul. Prądzyńskiego 24

63-000 Środa Wielkopolska

Zadzwoń: +48 61 647 45 00

Napisz maila: info-polska@homag.com

male

Leitz

Leitz to światowy lider w produkcji narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopodobnych, tworzyw sztucznych i metali nieżelaznych z już ponad 140-letnią tradycją. Zdobyte doświadczenie, wysokokwalifikowana kadra inżynierska i najnowocześniejsze technologie produkcji sprawiają, że narzędzia firmy Leitz to gwarancja najwyższej jakości, niezawodności i trwałości. Naszą dewizą jest dostarczanie najbardziej optymalnych narzędzi do danego procesu produkcji. Stąd, mimo prawie 8000 narzędzi standardowych, 2/3 wyrobów jest wytwarzanych na specjalne zamówienie Klienta. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: piły tarczowe, frezy, wiertła, głowice strugarskie i rozdrabniające, noże, narzędzia do maszyn CNC, narzędzia diamentowe i systemy mocowań. Doradztwem i optymalizacją narzędzi zajmuje się ponad 300 inżynierów na całym świecie.

Oprócz sprzedaży narzędzi i profesjonalnego doradztwa firma Leitz zajmuje się serwisem narzędzi (ostrzenie, regeneracja). Gęsta sieć placówek serwisowych, najwyższa jakość ostrzenia, odbiór i przywóz narzędzi własnymi środkami transportu to kolejny wyróżnik firmy Leitz na całym świecie.

Naszą misją jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości narzędzi do obróbki drewna, zapewnienie profesjonalnego serwisu oraz rzetelnego doradztwa technicznego na takim poziomie, aby zaspokoić zarówno obecne jak i przyszłe potrzeby Klientów.

Dzięki kreatywnej współpracy opartej na odpowiedzialności, zaangażowaniu i lojalności chcemy budować trwałe, partnerskie więzi z naszymi Klientami, dostawcami i otoczeniem. Traktujemy je jako fundament dalszego, efektywnego i zgodnego z oczekiwaniami właścicieli rozwoju firmy.

Leitz Polska Sp. z o.o.

ul. Duńska 4

97-500 Radomsko

tel. (44) 683 03 88

www.leitz.pl

male

HOMAG FINANSOWANIE

HOMAG FINANSOWANIE – finansowanie, dotacje, ubezpieczenia maszyn nowych i używanych HOMAG. Z ogromną przyjemnością pragniemy Państwu przedstawić nowe możliwości, jakie wiążą się z powstaniem HOMAG FINANSOWANIE. Proponujemy indywidualne, dostosowane do rozwoju Państwa firm modele finansowe, oparte na wieloletnim doświadczeniu grupy DEUTSCHE LEASING AG (Grupa SPARKASSE). W trakcie rozmowy doradzimy i przygotujemy kalkulacje dla leasingu operacyjnego i finansowego, pożyczki z uwzględnieniem funduszy europejskich, ubezpieczenia w pełnym zakresie ALL RISKS. Przygotowaliśmy rozwiązania finansowe, które umożliwiają wymianę maszyny po zakończeniu umowy leasingu oraz dopasowanie wysokości obciążeń miesięcznych bez dodatkowych opłat.

Nasi doradcy finansowi czekają na Państwa!

Monika Siemion (Region Północny) monika.siemion@deutsche-leasing.com +48 603 076 498

Marcin Skrajnowski (Region Południowy marcin.skrajnowski@deutsche-leasing.com +48 605 681 759

Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do Naszego Newslettera