Ekologia/CSR

Czyszczenie suchym lodem

Dzisiejszy artykuł chcielibyśmy poświęcić tematowi związanemu z ekologią, a także naszymi działaniami w zakresie poprawienia sytuacji naszej planety. Jako marka staramy się być możliwie jak najbardziej świadomi w kwestiach społecznej odpowiedzialności biznesu. Mamy nadzieję, że podejmowanymi działaniami dajemy dobry przykład. Dzisiaj pochylimy się nad tym z etapów pracy nad maszyną jakim jest czyszczenie.

Czytaj więcej

Eko strefa

Co robimy, czyli jak Marka Strefa CNC przyczynia się do ochrony środowiska?

W Strefie CNC wierzymy, że małe kroki stanowią podstawę do dużych zmian. Każdego dnia staramy się poprawiać sytuację naszej planety podejmując drobne działania, które w dłuższej perspektywie stanowią większą zmianę dla środowiska.

Czytaj więcej

Używane jest dobre!

Nie od dziś wiadomo, że jako ludzie generujemy niezliczoną ilość odpadów, śmieci i substancji szkodliwych. Wyniki badań przeprowadzane przez ekspertów są niesłychanie alarmujące. Jeżeli w porę nie opamiętamy się i nie zaczniemy dbać o zmniejszenie generowania substancji szkodliwych, długo rozkładających się plastikowych tworzyw czyli po prostu śmieci, wkrótce będziemy musieli przyzwyczaić się do widoku wysypisk śmieci za oknem.

Czytaj więcej

Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do Naszego Newslettera